Llistat d'inscrits - 29è Campionat Comarcal del Baix Llobregat - GP Diputació de Barcelona

Total d'inscrits: 47

INSCRIPCIONS TANCADES

Nom Cognoms Categoria Club Opcion Triada
ALBERT
ARJONA DOMINGO
YOUTH-CADET (2)
MONTROIG, PENYA CICLISTA
NEREA
BASTIDA LOPEZ
YOUTH-CADETE FEMENINA
BAIX TER, CLUB CICLISTA
Josep
BENEITO GARCIA
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
CRISTIAN
BERNAL FERRÉ
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
LAIA
BURDOY MUÑOZ
YOUTH-CADETE FEMENINA
BAIX TER, CLUB CICLISTA
Samuel
CALERO OSUNA
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
ORIOL
CANCIO MARTINEZ
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
AXIER
CASADO ABELLAN
YOUTH-CADETE (1)
TERRASSA CICLISME CLUB
HUGO
CHAVES VALLE
YOUTH-CADETE (1)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
JOAN MARC
CIURANA I SERRA
YOUTH-CADET (2)
SPORT-TER, CLUB CICLISTA
ALEX
CRIVILLÉ NOGUÉ
YOUTH-CADETE (1)
SPORT-TER, CLUB CICLISTA
SERGI
DARDER GARI
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
ARTUR
DUFOUR PESTAÑA
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
ADRIAN
FERRER MEJIAS
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
RICARD
FITÓ PRATS
YOUTH-CADETE (1)
TERRES DE LLEIDA, C.C.
ARNAU
GALVE PERULLES
YOUTH-CADETE (1)
BAIX EBRE, PENYA CICLISTA
ARNAU
GILABERT VILAPLANA
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
ALVARO
HERENCIO ROMERO
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
ROGER
HERNANDEZ GORRIZ
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
MARTI
HIDALGO BASSAGAÑAS
YOUTH-CADETE (1)
TERRASSA CICLISME CLUB
PAU
IBAÑEZ MUÑOZ
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
EKAITZ
LAZARO DIAZ
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
GERARD
LEDESMA GARCIA
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
VIGNES
LUCAS
YOUTH-CADET (2)
CLUB CYCLISTE LE BOULOU
ALEJANDRO
MACIAS TELLEZ
YOUTH-CADET (2)
LES FRANQUESES V.UNIÓ CICLISTA
JOAN
MARIN DOMINGO
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
LLUIS
MARQUÈS VILA
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
FRANCISCO
MARTÍN CABEZAS
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
PAU
MATARIN FILELLA
YOUTH-CADETE (1)
TERRASSA CICLISME CLUB
CAROLINA
MIRANDA LOECHES
YOUTH-CADETE FEMENINA
BAIX TER, CLUB CICLISTA