Llistat d'inscrits - Tremp-Geoparc-Enduro BTT - COMPETITIVA
74
INSCRIPCIONS TANCADES
Nom | Cognoms | Categoria | Club | Equip | |
---|---|---|---|---|---|
Miguel
|
Gimenez Arasanz
|
UNDER 23-SUB 23
|
Club Ciclista Barbastro
|
PEDAL STORE
|
Bicicleta
|
ELISABETH
|
GUILLEN MATEOS
|
WOMEN ELITE-ELITE FEMINA
|
ASSOCIACIÓ D´ESPORTS DE MUNTANYA DE CAPELLADES
|
|
E.Bike
|
Albert
|
GUIMERA PULIDO
|
MASTER 30
|
LA MARCA CLUB CICLISME
|
|
Bicicleta
|
Yerai
|
Jimenez
|
UNDER 23-SUB 23
|
KATEA BIKE
|
KATEA BIKE
|
Bicicleta
|
Rubén
|
Lanau Moreno
|
JUNIOR
|
Club Ciclista Zona Zero
|
|
Bicicleta
|
IBAN
|
LOPEZ CASACUBERTA
|
MASTER 40
|
CICLES VIC CLUB CICLISTA
|
|
E.Bike
|
Andrés
|
López Urfanel
|
JUNIOR
|
Club zona zero
|
|
Bicicleta
|
JOAQUIM
|
LORENZO GONZALEZ
|
MASTER 50
|
RIERA BIKES CALELLA CLUB CICLISTA
|
|
E.Bike
|
Oscar
|
MARIN PARDO
|
MASTER 50
|
FES BICI IGUALADA CLUB CICLISTA
|
FES BICI 3.0-TUGA
|
Bicicleta
|
Joan
|
Martínez Senmartí
|
MASTER 30
|
Cc Alt Maestrat
|
Flowbikestore
|
Bicicleta
|
JOAN ALBERT
|
MARTRET REDRADO
|
MASTER 50
|
BIKE ABADESSES CLUB CICLISTA
|
|
E.Bike
|
TONI
|
MENDOZA ALAMILLO
|
MASTER 30
|
FES BICI IGUALADA CLUB CICLISTA
|
FES BICI 3.0-TUGA
|
Bicicleta
|
Enric
|
Mora albert
|
ELITE
|
Afurnorbike
|
Afurnorbike
|
E.Bike
|
PABLO
|
MORENO CORBERA
|
MASTER 30
|
MARESME TROPICAL BIKE CLUB
|
|
Bicicleta
|
Aitor
|
Navarro Bielsa
|
MASTER 30
|
ZONA ZERO
|
ZONA ZERO TEAM
|
Bicicleta
|
IGNACIO
|
OLIVER SANCHEZ
|
ELITE
|
ARAN DH CLUB CICLISTA
|
|
Bicicleta
|
Jonathan
|
Ortega Carrasco
|
MASTER 40
|
Grupo nexta cycling team
|
Grupo nexta cycling team
|
Bicicleta
|
JON
|
OTAMENDI GALARDI
|
ELITE
|
Hondarribia Txirrindularitza Elkartea
|
Spiuk Basoa Team
|
Bicicleta
|
MICKAEL
|
OTHAX
|
ELITE
|
CLUB CICLISTA REINO DE LOS MALLOS
|
FORBIKE/SIXPACK RACING
|
Bicicleta
|
Gontzal
|
Pajares Chimeno
|
MASTER 30
|
Gravity Downhill Riders C, C.
|
|
Bicicleta
|
IGNASI
|
PASCUAL OLIVER
|
YOUTH-CADETE
|
MOLABIKES CLUB CICLISME
|
|
Bicicleta
|
Victor
|
Pellicer Sancho
|
MASTER 40
|
Club btt algairen
|
|
E.Bike
|
Mikel
|
Perez Landa
|
ELITE
|
C.D ANCIN FREELAND
|
ANCIN FREELAND
|
Bicicleta
|
JOSEP
|
PERMAÑE SABATES
|
MASTER 50
|
SACALM-EXPRES CLUB CICLISTA
|
|
Bicicleta
|
ALBERT
|
POBLET DOT
|
ELITE
|
VIC-ETB CLUB NATACIÓ
|
JUFRÉ VIC-ETB
|
Bicicleta
|
NIL
|
PORTE NOGUERAS
|
YOUTH-CADETE
|
ALTA RIBAGORÇA CENTRE EXCURSIONISTA
|
|
Bicicleta
|
José Manuel
|
Prado Pedroso
|
MASTER 50
|
C. C. Gravity Downhill Riders
|
C. C. Gravity Downhill Riders
|
E.Bike
|
Sergi
|
PRAT COLLELL
|
MASTER 30
|
CICLES VIC CLUB CICLISTA
|
|
E.Bike
|
Joan
|
PRAT ROCA
|
MASTER 40
|
FES BICI IGUALADA CLUB CICLISTA
|
FES BICI 3.0-TUGA
|
Bicicleta
|
Ramon
|
QUINTANA WULF
|
MASTER 50
|
DONDA BIKES CLUB
|
|
Bicicleta
|