Ex. 29/01/2023
Ex. 29/01/2023
Data Cursa/ Campionats Població/ Província Modalitat Classificacions
17/12/2022 09:00 Lliga Pumptrack La Poma Bikepark Premia de dalt
Barcelona
DH&Enduro
PumpTrack
Classificacio Final
Classificació Per Categories
11/12/2022 03:30 CX Osca Osca
Altres
Ciclocròs
CX
Classificació Masters.40-50-60
Temps x Volta Masters.40-50-60
Classificació Femines
Classificació Juniors
Classificacio Cadets i Femines Cadet
Temps x volta Juniors-Femines-Cadets
Classificació Sub.23-Elits
Classificació Masters.30
Temps x volta Sub.23-Elits-Masters.30
04/12/2022 09:00 Gavarres Gravity Race Girona
Girona
DH&Enduro
Enduro
e-bike_gavarres_gravity_race.pdf
gavarres_gravity_race.pdf
04/12/2022 09:00 CICLOCRÒS CIUTAT DE MANRESA MANRESA
Barcelona
Ciclocròs
CX
Classificació Masters.40-50-60
Classificació Cadets i Femines Cadet
Classificació Femines
Classificació Juniors
Classificació Sub-23 i Elits
Classificació Masters.30
Temps x volta Masters.40-50-60
Temps x volta Juniors-Femines-Cadets
Temps x volta Sub.23-Elits-Masters.30
04/12/2022 09:00 CICLOCRÒS CIUTAT DE MANRESA - Promoció MANRESA
Barcelona
Ciclocròs
Promoció
Classificació Prebenjamins
Classificació Benjamins
Classificació Principiants
Classificació Alevins
Classificació Infantils
Temps x volta Infantils i Alevins
03/12/2022 09:00 PUMPTRACK: PIERA PIERA
Barcelona
DH&Enduro
PumpTrack
Classificacions
27/11/2022 09:15 CICLOCROS VILABLAREIX VILABLAREIX
Girona
Ciclocròs
CX
Classificacio Masters
Classificacio Juniors
Classificacio Femines
Classificacio Cadet i Fem Cadet
Classificacio Elit i S-23
Classificacio M-30
Temps X Volta Cursa 1
Temps X Volta Cursa 2
Temps X Volta Cursa 3
27/11/2022 09:15 CICLOCROS VILABLAREIX - Promoció VILABLAREIX
Girona
Ciclocròs
Promoció
Classificacio Pre-Benjamins
Classificacio Principiants
Classificacio Alevins
Classsificacio Infantils
Temps X Volta Infantils
Classificacio Benjamins
27/11/2022 09:00 MINI DH SANT ANDREU DE LA BARCA sant andreu de la barca
Barcelona
DH&Enduro
MiniDH
classificacio.pdf
20/11/2022 09:30 II CICLOCRÒS DE GURB MEMORIAL LLUÍS VILA CODINA Gurb
Barcelona
Ciclocròs
CX
Classificacio Masters
Classificacio Juniors
Classificacio Femines
Classificacio Cadet i Fem Cadet
Classificacio Elit i S-23
Classificacio M-30
Temps X Volta Cursa 1
Temps X Volta Cursa 2
Temps X Volta Cursa 3