Llistat d'inscrits - 5è Bicircuit Festival - Cadet i Fèmines Cadet i Junior

63

INSCRIPCIONS TANCADES

Nom Cognoms Categoria Club Equip
GUILLEM
ABELLA MARTINEZ
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
QUADIS-TREK BICISPRINT
NIL
AGUILÓ RAMÍREZ
YOUTH-CADETE (1)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
UCVILANOVA-AUTOCARS SAGALES
CARLA
ALBAREDA LAGO
YOUTH-CADETE FEMENINA
ATARAXIA CLUB CICLISTA
COSTA BRAVA MEDITERRANEAN FOODS-TOPCONSERGE
MARC
ALVARO LOBATO
YOUTH-CADETE (1)
MATARO, ESPORT CICLISTA
MARC
ARANDA MARTÍN
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
QUADIS-TREK BICISPRINT
POL
BALLESTEROS HERNANDEZ
YOUTH-CADETE (1)
TERRASSA CICLISME CLUB
TOT NET - TERRASSA CICLISME
ALEIX
BARROSO TORRES
YOUTH-CADETE (1)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
QUADIS-TREK BICISPRINT
JAN
BARTRINA REIXACH
YOUTH-CADET (2)
OLOT, CLUB INFANTIL CICLISTA
PURITO-TADESAN-NURIA
JÚLIA
BORRAS CASAS
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMINA
BARCELONA PISTA CLUB ESPORTIU
BCN PISTA
LAIA
BOSCH BALLUS
YOUTH-CADETE FEMENINA
ATARAXIA CLUB CICLISTA
COSTA BRAVA MEDITERRANEAN FOODS-TOPCONSERGE
JÚLIA
CALVET FERNANDEZ
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMINA
TERRASSA CICLISME CLUB
TOT NET - TERRASSA CICLISME
Maxence
CASTEL
YOUTH-CADET (2)
Academie VO2 Rivesaltes
OSCAR
CASTRO MARTÍNEZ
YOUTH-CADETE (1)
AMUNT CLUB CICLISTA
TBIKES BH-AMUNT CC
LENNY
CHAVEZ GIRO
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
QUADIS-TREK BICISPRINT
Valentino
Dana
YOUTH-CADET (2)
UNIO CICLISTA VILANOVA
UCVILANOVA Sagales
POL
DOMÈNECH ALCONCHEL
YOUTH-CADET (2)
SANT BOI, CLUB CICLISTA
QUADIS-TREK BICISPRINT
POL
ESTEBAN VIÑOLAS
YOUTH-CADET (2)
CAT BIKE CLUB CICLISTA
ROGER
FARRERONS VILÀ
YOUTH-CADET (2)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
UCVILANOVA-AUTOCARS SAGALES
ERIC
FERNÁNDEZ PARRA
YOUTH-CADETE (1)
VILANOVA, UNIO CICLISTA
UCVILANOVA-AUTOCARS SAGALES
JAUME
FIGULS SELLARES
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
TOT NET - TERRASSA CICLISME
ELOI
GAMPER SAEZ
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
TOT NET - TERRASSA CICLISME
Lucia
GARCIA MUÑOZ
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMINA
ATARAXIA CLUB CICLISTA
COSTA BRAVA MEDITERRANEAN FOODS-TOPCONSERGE
ROBERT
GINE CARLES
YOUTH-CADETE (1)
BAIX EBRE, PENYA CICLISTA
GRANFONS-SBHOTELS-TE
GISELA
GOMEZ BENITEZ
YOUTH-CADETE FEMENINA
PERFORMANCE TRACK CYCLING TEAM
ALEX
GOMEZ BENITEZ
YOUTH-CADETE (1)
PERFORMANCE TRACK CYCLING TEAM
KEVIN
GONZALEZ FRANCO
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
TOT NET - TERRASSA CICLISME
ALEIX
HIERRO MAYOL
YOUTH-CADETE (1)
AMUNT CLUB CICLISTA
TBIKES BH-AMUNT CC
ARSLAN
IAFAEV
YOUTH-CADET (2)
TERRASSA CICLISME CLUB
TOT NET - TERRASSA CICLISME
AINARA
INAREJOS FERNANDEZ
YOUTH-CADETE FEMENINA
ATARAXIA CLUB CICLISTA
COSTA BRAVA MEDITERRANEAN FOODS-TOPCONSERGE
ESTEFANIA
JIMENEZ PINCAY
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMINA
IURRETAKO GALLANDA TX. KLUBA
CAF TURNKEY ENGINEERING